a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 ULUCA Avukatlık Ortaklığı.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanması durumunda, yasal işlem başlatılacaktır.

8:00 - 19:00

Mesai: Pazartesi - Cumartesi

0850 259 0852

Uluca Avukatlık Ortaklığı Telefon Numarası

Linkedin

İnstagram

Facebook

Twitter

Search
Menu

 

E-Tahsilat Sistemi

ULUCA Avukatlık Ortaklığı > E-Tahsilat Sistemi

Uluca Avukatlık Ortaklığı E-Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat Nedir?

E-Tahsilat sistemi dava ve dosya borcunuzu, masraf ödemelerinizi , dava ve takiplerden doğan  masraf avansınızı ve sair  ödemelerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz en güvenli sistemdir . Tüm hukuki işlemleriniz için ödemelerinizi banka hesabımıza  eft ve havale yolu yapabileceğiniz gibi, E-Tahsilat sistemi alternatif olarak  kredi kartınıza en uygun taksitlendirme seçeneklerini sunabilen  güvenli ve hızlı bir yöntemdir.

E-Tahsilat sistemi ile tüm ödemelerinizi, TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri güvencesi ile  anlaşmalı bankalara ait kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Tahsilat sistemi üzerinden; İcra ve dava borç ödemeleri ,masrafları, Avukatlık Ücreti ve diğer yargı giderleri, tek ödeme ve taksitler halinde, güvenlik sorunu  olmadan, 3D güvenlik uygulaması ile  ödenebilmektedir. Ödemeyi  yapacağınız  kredi kartına göre taksit ve komisyon oranları değişim gösterebilmektedir. Sistemde bulunan bankalar ile anlaşmalar, Türkiye Barolar Birliği tarafından yapılmış olup, faiz ve komisyon oranlarına dair  tüm değişiklikler, aynı zaman doğrultusunda sisteme yansımaktadır.

Gerçekleşen  avukatlık hizmeti ücreri, Av. M. Yağız ULUCA’nın, Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı olan BAROKART hesabına aynı anda aktarılmaktadır.

Yapacağınız ödemeye dair tüm aşamalarda, büromuzdan online destek alabilirsiniz. Uluca Avukatlık Ortaklığı telefon numarası üzerinden 0850 259 0852 ya da info@ulucahukuk.com e-mail adresimize mail göndererek destek alabilirsiniz.

E-Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

Uluca Avukatlık Ortaklığı E-Tahsilat Sistemini kullanarak, ödeme göndermek hem basit hem de güvenli bir seçenektir. Bankaların sağlamış olduğu güvenli alışveriş altyapısına ek olarak, tamamen yerli olan TÜRK Elektronik Para ve Ödeme sistemleri güvencesi ile sağlıklı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Uluca Avukatlık Ortaklığı E-Tahsilat Sistemini kullanarak, ödeme göndermek hem basit hem de güvenli bir seçenektir. Bankaların sağlamış olduğu güvenli alışveriş altyapısına ek olarak, tamamen yerli olan TÜRK Elektronik Para ve Ödeme sistemleri güvencesi ile sağlıklı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

  • E-Tahsilat Sistemi bağlantısına ya da yukarıdaki E-Tahsilat Butonuna tıklayınız. Bağlantınız, yeni bir sekmede güvenli bir ödeme için bankanın web sitesi üzerinde açılacaktır.
  • İlk sayfada istenilen alanları doldurup, “Sonraki Adıma Geç” butonuna basarak ilerleyiniz.
  • İkinci sayfada, ödemeniz için taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Kredi Kartı ile Ödeme” sayfasında ise ,kullanacağınız kart bilgilerinizi girerek, ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yapılan ödemelere dair, Uluca Avukatlık Ortaklığı Muhasebe birimini mutlaka bilgilendirmenizi rica ederiz.

Önemli Hatırlatma

  • Lütfen  “Ödeme Alan” bilgisinin doğruluğunu kontrol ediniz.
  • İşlem sayfasında bulunan  “Yapacağınız Ödeme İle İlgili Detaylı Açıklama” bölümüne ödemeye ilişkin açıklama bilgilerini yazmayı  unutmayınız.(Dosya No, Borçlu Ünvan, Alacaklı Ünvan vb.)
  • Ödeme ile ilgili sayfaya mutlaka internet sayfamızda ki bağlantıyı kullanarak ulaşınız. Kopyala / yapıştır veya başka yöntemle sayfaya ulaşmaya çalıştığınızda hata mesajı alabilirsiniz.

Uluca Avukatlık Ortaklığı olarak E-Tahsilat Sistemimizi kullanarak ödeme yaptığınız için teşekkür ederiz. Ödeme konusunda yaşayacağınız her türlü problem ya da takıldığınız bir adım olursa,  0850 259 0852 ya da info@ulucahukuk.com e-mail adresimize mail göndererek destek alabilirsiniz.