a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 ULUCA Avukatlık Ortaklığı.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanması durumunda, yasal işlem başlatılacaktır.

8:00 - 19:00

Mesai: Pazartesi - Cumartesi

0850 259 0852

Uluca Avukatlık Ortaklığı Telefon Numarası

Linkedin

İnstagram

Facebook

Twitter

Search
Menu

 

Av. M. Yağız Uluca

ULUCA Avukatlık Ortaklığı > Av. M. Yağız Uluca

Türkiye’nin önde gelen avukatlık ortaklıklarından Uluca Avukatlık Ortaklığı’nın kurucularından olan Av. M. Yağız ULUCA, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

 

Uluca, özellikle Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Rekabet Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup ilgili hukuk dallarındaki bilgi birikimi ve deneyimlerini hem yurtiçinde hem de yurtdışında vermiş olduğu eğitim ve seminerler vasıtasıyla müvekkillerine aktarmaktadır. İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde uluslararası ticaret hukuku alanında yapmış olduğu çalışmalar mevcuttur.

 

Avukatlık mesleğini icra etmenin yanı sıra Uluca; Tema, Lösev gibi birçok sivil toplum platformunda da faal olarak yer almaktadır.

Çalışma Alanları

Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, Uluslararası Hukuk, Bankacılık ve Finans Hukuku , İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku

Yabancı Dil

İngilizce, Almanca

E-posta

info@ulucahukuk.com

Av. M. Yağız Uluca Linkedin

M. Yağız Uluca

Uluca Avukatlık Ortaklığı kurucu avukatlarından Av. M. Yağız Uluca, Kanal D Ana Haber'e verdiği röportajında, bireysel borçlar için kişilerin konkordato ilan edilebileceğini ve sürecin detaylarını paylaşıyor.

BASIN