a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 ULUCA Avukatlık Ortaklığı.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanması durumunda, yasal işlem başlatılacaktır.

0850 259 0852

Uluca Avukatlık Ortaklığı Telefon Numarası

Linkedin

İnstagram

Facebook

Twitter

Search
Menu

 

Aydınlatma Metni

ULUCA Avukatlık Ortaklığı > Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

İş başvurusu ve işe alım süreçlerinde tarafınıza ait ad soyad, iletişim bilgileri, eğitim/kariyer geçmişi, referanslarınızdan elde edeceğimiz veriler, özgeçmişiniz, ofisimize yaptığınız ziyaretler sırasında kapalı devre güvenlik kamera sistemi aracılığıyla elde edilen kayıtlar, iş başvurunuz kapsamında talep edebileceğimiz diğer bilgileri ofisimize ve internet sitemize yaptığınız ziyaretler sırasında sözlü, yazılı veya elektronik vasıtalarla toplamaktayız.

Uluca Avukatlık Ortaklığı olarak, ofisimiz ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi, Kanun’un(KVK Kanunu Madde 11) tarafınıza sağladığı haklar saklı kalmak kaydıyla, aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı, ölçülü ve mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilmek koşuluyla işlemekteyiz.

Kişisel verilerinizi, ilerleyen dönemde sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz açık pozisyonlar olması durumunda sizinle tekrar irtibata geçmek amacıyla kullanılabilecektir. Kişisel verileriniz, mevzuat hükümlerinin izin verdiği kurum veya kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.

Üçüncü bir kişi hakkında bize sağlayacağınız kişisel veriler, örneğin referanslarınızın ad soyad ve iletişim bilgileri, o kişinin usulüne uygun olarak KVKK kapsamında bilgilendirilmesi ve rızasının alınmasından sonra bizlerle paylaşılabilir.

Bu kapsamda işlediğimiz kişisel verilerinizle ilgili olarak KVKK’nın 11. maddesinde bulunan haklara sahipsiniz ve bu haklarınıza ilişkin taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ kapsamında belirlenen şartlara uygun şekilde, info@ulucahukuk.com adresine e-posta göndererek veya aşağıdaki adrese yazılı başvuruda bulunarak bize iletebilirsiniz:

Uluca Avukatlık Ortaklığı Adres:
Gayrettepe, Fulya Mah, Mevlüt Pehlivan Sk. No:26 K:3, 34394 Şişli/İstanbul

İletişim Formu